Únor 2009

JeDu pRyČ:)

23. února 2009 v 9:52 ►My dIarY◄
Ahojky,
nastal den D.Jak už jsem psala v jednom z mých článků mám jet s BEST kámoškou na jarňáky pryč.No a dnes nastal den odjezdu.Kvůli mému nachlazení jsme odjezd musely o pár dnů přesunout. Už se mocky těším, to budou zase vályxD.Jinak na poslední chvíli, dnes ráno jsem si balila taškuxD, ale stihla jsem to.Dokonce i článek stíhám psát a u toho snídat, snad stihnu i busxD. Na blog teď nebudu nic přidávat, tak jen, aby jste věděli. Snad až přijedu, bude návštěvnost mého blogu taková jako kdysi.

Tak se mějte krásně a ti, co máte teď taky prázky, tak si je užijte naplno.
MVR, Vaše xPoRcElAiN_dOlLx

___!!!NeW dEsIgN!!!___

23. února 2009 v 1:54 ↓KoŠ↓
Ahojky,
tak jsem po delší době vyměnila design blogu. Nechala jsem si ho na přání vyrobit od jedné holčiny(viz. záhlaví).Původně jsem chtěla, aby v něm byla obsažena růžová barva, nakonec jsou zde úplně jiné barvy, ale i tak je to pěkné.Menu je přesunuto na levou stranu pro mě trochu nezvyk, ale tj otázka času než si zvyknu.xDCo na něj říkáte vy?Snad se vám též líbí.Jinak bych chtěla poděkovat za tento design.

Pokud někdo z vás vyrábí pěkné designy na blog nebo o někom takovém víte, klidně pod tento článek napište odkaz na svůj blog. Do budoucna se to bude hodit, protože já designy nevyrábím.Nemám na to čas a asi bych to ani nezvládla.xD

Vaše xPoRcElAiN_dOlLx

Po dLoUhÉ dObĚ___sHrNuTí

20. února 2009 v 18:47 ►My dIarY◄
Ahojky,

tak se vám po dlouhé době o5 ozývám (skoro po dvou měsících). Dneska jsem nebyla ve škole, protože, i mně se chřipka nevyhla. A na prázdniny chci být fit, protože jedu s kámoškou pryč.:)Tak jsem si řekla, že bych konečně mohla něco na svůj blog napsat. Tak vám sem napíšu takové shrnutí všeho.

Vánoce: tak ty byly úplně úžasný. Moc hezky strávenej den s rodinou. A celkově hezky strávené svátky vánoční. Na poslední chvíli jsme jeli koupit vánoční stromeček, to byla teda akce, nezapomenuxD Ale nakonec jsme vybrali fakt krásnej a já ho pěkně nastrojila, že náš obývák zdobí ještě tento měsícxD Dostala jsem plno krásných dárečků: nový počítač, oblečení, parfém atd.:)Nezapomenutelné Vánoce.Děkuju.

Silvestr: Tento svátek nijak zvlášť neprožívámxD Na Silvestra jsem byla doma a nijak zvlášť mi to nevadí. I tak to byl fajn den. Ale příště už ho patřičně oslavím.;)

Leden: Blížilo se pololetí, takže fofry ve škole. Dopisování testů, zkoušení atd. Naštěstí jsem obstála na výbornou za což jsem moc ráda.:)Taky, že jsem učení věnovala celkem hodně času. V lednu jsem byla taky celkem často se svou best kámoškou, která už není se mnou na škole, tak se už tak často nevídáme. Takže bylo fajn po všech těch testech a zkoušeních trávit společně volný čas.:)

Únor: Valentýn jelikož jsem teď volná jako pták xD, tak jsem tento den neslavila se svou druhou polovičkou. Přijela mi kámoška a slavily jsme spolu xD to byl zas den.Vbc si nestěžuju, ten víkend byl skvělej.:)

Jinak únor je chřipkovým obdobím teda aspoň pro mě (a myslím, že ne jen pro mě, tak celkově je to chřipkové období). Jsem doma a snažím se do prázdnin dát dohromady, tak snad to stihnu. Protože máme v plánu na prázky jet s kámoškou pryč.A právě kvůli mému nachlazení jsme musely odjezd odložit, což mě mrzí.:( Ale i tak už se moc těším.:)

V poslední době jsem taky hodně zklamaná z lidí, co se tvářili jako přátelé. Prostě jsem opravdu nečekala, že se zachovají takhle. Ale aspoň se vše vytříbylo a právě teď zbyli ti opravdoví přátelé. I když pořád se to tak nějak třídí. Já prostě nejsem člověk, který si nechá s*át na hlavu. A proč bych jim měla odpustit, když vím, že to udělají znovu?Abych byla pak znovu naštvaná a měla pokažený dny jen kvůli jim, že něco slíbili, nedodrželi to a udělali tu samou věc znovu?To se s nimi radši přestanu bavit než zažít znova to samé.Na to kašlu.Odpustit jsem zkusila, ale výsledek žádný.Prostě někteří se holt už nezmění.

MVR Vaše xPoRcElAiN_dOlLx