Březen 2009

__MaLá úPrAvA__

28. března 2009 v 14:11 ↓KoŠ↓
Tak jsem konečně upravila MENU-pixelky, protože část z nich mi zmizela, nwm proč:(.Konečně jsem se do toho pustila a už je to hotový, byla to chvilka.xD
Jinak pokud, se vám na mém blogu něco nelíbí a měla bych to zlepšit, tak mi to napište do komentů.

???DeSiGn???

28. března 2009 v 13:03 ↓KoŠ↓
Ahojky,
tak semka můžete psát své nabídky na designy.Pokud někdo z vás dělá pěkný designy na blog a baví ho to, tak to sem napište.A já se vám ozvu.Thanx.


___°°°TwiLiGhT°°°___

27. března 2009 v 2:29 ↓KoŠ↓
Tak na tomhle filmu jsem byla hned, jak byl nasazenej do kin.Byl úžasnej a proto sem musím dát pár fotek.xD


twilight-poster1.jpg Poster image by padmeprincess

twilight-1.jpg Twilight image by suburbiarulez

normal_movie_bellaandedward3.jpg Edward & Bella image by Twilight_Lover_012

tree.jpg Twilight 8 image by findingthingsinpockets

v.png twilight 1 image by Diossa_alejandra

twilight-17.jpg edward anthony cullen image by freshitakim19

ed3.jpg Twilight image by punker4692

twilightko7.png twilight image by fany_1414

___Z5___

1. března 2009 v 17:20 ►My dIarY◄
♥Awojky♥,
tak se vám po týdnu o5 hlásím. Celý týden jsem byla pryč se svou best kámoškou, protože jsme obě měly prázky. Byl to sjůpr týden, plnej nových zážitků a hlavně ty naše tlemy xD to nemělo chybu. Domů jsme jely brzo ráno, takže neděli už jsem vlastně strávila doma.Už se těším až tu cestu zas zopáknem.xDAle stejně, nejlepší jsou letní prázdniny, člověk se nemusí navlíkat, jak sněhulák a hlavně už se těším na koupko a opalování, už to chtělo chytnout taky nějakej ten bronzxD.

Na blog už jsem se těšila, co sem přibylo nového, ale byla jsem celkem zklamaná. Většina z vás po mně chce jen neustálé podepisování se pod třídění SB. A to než jsem jela, tak sem se kamsi podepisovala, pořád se někam podepisuju a už mě to nebaví, takže s PODEPISOVÁNÍM se na nějaké TŘÍDĚNÍ SB KONČÍM. Já neřeknu, kdyby to bylo jednou, ale když to třídění někteří z vás dělaj obden, já se tam podepisuju, pak odjedu pryč, jednou se nepodepíšu a vy my napíšete, že už nejsme SB, tak to mě dokáže vytočit. Já nikomu nebudu dělat otroka. SB je o tom, že jednou za čas se stavíte na blog a písnete koment a ne, že po člověku chcete, aby vám lezl na blog každý den a jakmile se jednou kamsi nepodepíše, tak ho vykopnete. Jak už jsem psala pro mě jsou přednější přátelé, rodina, škola a když to nedokážete někteří pochopit, tak pak si mě rovnou smažte. Ten, kdo čte mý články, tak to pochopí. Nechápu, jak bych se mohla podepisovat pod nějaký třídění SB, když jsem byla týden pryč, to mě opravdu vytočilo!

Jinak zítra zas škola:(vbc se tam netěším.Teda na přátele jj až si řeknem všechny ty zážitky z prázdnin, ale na učení, zkoušení to vbc:( už teď je mi z toho špatně.

Nwm jestli budu mít v týdnu čas sem něco přidat. Tak těch 5 dnů školy úspěšně zvládněte a ti z vás, co jim začínaj příští týden prázky, tak si je naplno užijte.

Vaše xPoRcElAiN_dOlLx