Květen 2009

_WeEkEnD_

31. května 2009 v 22:45 ►My dIarY◄
Awojky,
víkend už je u konce a zítra zase škola.x( Já jdu do school po týdnu. Mno moc se mi tam nece, ale hned v úterý jedu se school na třídenní výlet. Než odjedu, tak sem určo etě písnu. V sobotu jsem byla s mamčou nakupovat, sjůpr den. Mám new plavečky a plno kosmentiky, vlasových přípravků atd. A na dnešek jsem byla domluvená se svou best kámojdou, že přijede. Takže o5 skvělej den. Celkově to byl super víkend už jen tím, že jsem nemusela do school.xD Zítra se možná též uvidím s B friend, pač se chceme vidět etě než odjede na ten výlet. Ale možná nám to nevyjde, protože zítra končím ve škole kupodivu celkem brzo. Tak by jsme se viděly v pátek.x) Zítra už budu mít fušku, pač budu muset balit atd. cestovní horečka.xDLolec.xD Ale určo sem etě něco hodím nebo aspon napíšu článek. A jak přijedu z výletu, tak těch 14 dnů budu mít ve škole hrozný fofryx( Budu psát rozhodující testy atd. se hroozně bojím.x( Tak se na mě nezlobte pokud tady toho nebude moc přibývat a esbénka asi též nebudu stíhat obíhat, ale zkuste to pochopit. Ta škola je pro mě opravdu hodně důležitá.

Vaše xPoRcElAiN_dOlLx.
CoNvErSe-AniMkY

29. května 2009 v 18:43 AnImKy
converse.gif converse image by kait-a-million
converse.gif converse image by livluv7Everything→rozcestník

29. května 2009 v 17:41 Everything

//xKošx//
//xOtherx//
//xStop!x//

//xAnimkyx//
//xAnketyx//
//xAvatarsx//
//xCitátyx//
//xKusowkyx//
//xLovex//
//xMoviesx//
//xPicturesx//
//xPixelsx//
//xPovídkyx//

MaLá úPrAvA

29. května 2009 v 17:30 ↓KoŠ↓
Awojky,
tak jsem se rozhodla, že udělám další rozcestníky. Tím pádem pozměním o5 trochu MENU a přidám víc rubrik. Na svým 2. blogu už to mám hotové, tak se do toho pustím i tady. Je to celkově přehlednější. Jen doufám, že se mi tím nepřekope MENU, tak jak se mi to stalo dneska na mém 2. blogu a musela jsem to celý spravovat.x(Naštěstí už je to zase ok.

Vaše xPoRcElAiN_dOlLx.


MeTrO sTaTiOn-ShAkE iT

28. května 2009 v 19:54 xMx

To už snad není možný!Běžte do háje s reklamama!!!!

28. května 2009 v 15:22 ↓KoŠ↓
Hele, tak toto už přesahuje všechny meze. Jsem už vážně mrtě nas*aná!!!A to kvůli těm vašim zas*aným reklamám!Jste snad slepí bo co?Rubriku reklamy jsem schválně dala úplně nahoru pod záhlaví, aby jste ty dmntní reklamy psali kam máte.A vzápětí najdu pod článkem nejmín 5 reklam!Tak je tohle normální?!Ne, není.Jste asi totál natvrdlí bo co!!!
TY REKLAMY SI STRČTE ZA KLOBOUK, KDYŽ JE NEPÍŠETE TAM, KAM MÁTE, TAK JE IGNORUJU A IHNED MAŽU!

ZA REKLAMU POVAŽUJU:
Kecy, abych vám zvýšila návštěvnost!
Kecy, abych se podívala na váš blog!
Kecy, abych pro vás hlasovala!
Kecy, abych se přihlásila do jakékoliv soutěže, bleskovky atd.!


Only for SB:
Když navštívíte můj blog nepište, ,,obíhám''!!!

FaMiLy FoRcE 5-iNfO

27. května 2009 v 19:29 | xPoRcElAiN_dOlLx |  xFx
FamilyForce56.gif Family Force 5 image by lolosmith23
Členové:

Solomon Olds (zpěv, kytara)
Joshua Olds (zpěv, baskytara)
Jacob Olds (zpěv, bicí)
Derek Mount (kytara)
Nathan Currin

O skupině:

Pětičlenná skupina z Atlanty v Georgii, dříve známá jako The Phamily a The Brothers. U nás ne příliš známá. Jejich hudba je velmi různorodá, takže si každý přijde na své. Najdete v ní prvky např. Rapu, Rocku, Disca-80 let a samozřejmě nechybí skvělá elektronika.

hriphd.png Family Force 5 image by Jellybean_ox_photo

DaY wItH mY B fRiEnD

26. května 2009 v 20:08 | xPoRcElAiN_dOlLx |  ►My dIarY◄
Awojky,

dneska bylo fuckt krásně, počasí se vyvedlo. Na odpoledne jsem byla domluvená s best kámojdou, že přijede. Byl to o5 sjůpr den, zas ty naše hlášky xD. To nemá chybu. Taky jsem si vymyslela, že by jsme se mohly vyfotit. Jenže ne a ne vyfotit nějakou normální fotku. Asík jsme dneska ani jedna neměly ,,fotogenickej den''. Navíc občas zafoukal větřík a nám to na fotce totál rozhodilo háro.xD A to jsem se na to focení chystala přes hodinu, tuna líčidel v háji.xD Tak snad příště.

Vaše xPoRcElAiN_dOlLx.

NeW dEsIgN

25. května 2009 v 21:35 ↓KoŠ↓
Awojky,
oba mé blogy mají new designy. Jsem na 100% spokojená. Na tento blog jsem si objednala design od cL!cQ a na svém novém blogu jsem si design vytvořila sama
Tak snad se vám líbí, tak jako mně. Já jsem z nich nadšená. Jinak se omlouvám, že jsem na tento blog nic nepřidala, ale věnovala jsem se tomu 2. new blogu, pač jsem na něm nic moc neměla. Nechci žádný z blogů zanedbávat, i když je to celkem těžké mít dva blogy.
Tak se mějte krásně, Vaše xPoRcElAiN_dOlLx.

Heart

KoPírKa!:-/

25. května 2009 v 13:03 ↓KoŠ↓
Čawky,
tak ted jsem opravdu mrtě naštvaná. Brouzdám po netu, koukám na blogy. Najednou rozkliknu blog, že na něj juknu a co nevidím! Jedna borka mi kompletně skopčila menu! Ty pixelky má přesně, jak já. Tak třeba tohle:
korunaMy iconskoruna
(Používej jako ZDROJ)
To byl můj nápad, takhle to napsat. Nebo si tam dala do menu other my další blogy a pod tím pojmem žádnej další blog nemá!Ona prostě skopčila bez rozmyslu celý mý MENU!!!!!!!!!!!Tak todle jí nedaruju!Takovou práci mi to dalo a ona to jen tak skopčí, aniž by se zeptala bo dala vědět!

!!!VYŘEŠENO!!!

_VíKeNd_

24. května 2009 v 18:37 ►My dIarY◄
Awojky,

tak po delší době je tady o5 nějaký ten článek. Zase konec víkendu, to tááák rychle utíká.Za chvilku prázky, ale než budou, tak mě čeká ještě hooodně učení a na závěr ty nejtěžší testy, kterých se ták hrozně bojím.Ty testy můžou úplně změnit známku.Nejvíc se bojím matematiky.Protože právě u tohoto jediného předmětu píšeme čtvrtletku a ještě ty závěrečný testy.Nj, ta kráva profesorka z matiky musí mít pořád něco extra.Každej den z toho mám větší a větší strach.Pač ten předmět mi jako jediný nejde.Ty závěrečný testy se píší ze 4 nejdůležitějších předmětů.Mezi tím mě však ještě čeká třídenní školní výlet, na který se těším.Ale asi si ho moc neužiju, protože myšlenkama už budu u těch testůTak proto ted nemám moc času na blog a nechodím moc k esbé, pač mám hodně učení a též se už budu připravovat na ty testy. Píší se z celého roku.:(
Jinak víkend jsem strávila doma.Konečně mám chvilku pokoj od učení, a tak jsem oběhla na obou svých blozích esbé, zapsala se do různých třídění, který tak nesnáším.Jinak jsem si všimla, že hodně sbí pozastavilo blog,stěhují se na jiný nebo končí s blogem.Já ani jedno nechystám,ale žádám vás, aby jste mě pochopili a nechtěli po mě každodenní obíhání vašich blogů a zapisování se neustále do třídění SB.
Zítra se možná uvidím s best kámojdou, která chodí na jinou school než já. Už se nevídáme každý den ve škole, jak tomu bývalo na ZŠ.
Tak se mějte krásně Vaše xPoRcElAiN_dOlLx.

mrs. hero ♥'s Photo on IMEEM


17.5.2009

17. května 2009 v 13:28 ►My dIarY◄
--good -http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img-17.2009
--13:26
-
-svítí xD
--hamám xD
--cola
--domácí xD
--nn
-music-...
-
offline.gif image by spookys-graphix-off
- -přidala jsem pixelky do menu
-study.gif image by spookys-graphix-jj:(
-
-ee

___účAsTníCi ZáJeZdU___xD

16. května 2009 v 22:47 ►My dIarY◄
Awojec,
tak jsem před chvíli dokoukala účastníky, co byli na Nově. Ted jdu psát úkol na PC. A měla bych se taky učit, no prostě vbc nestíhám. Dneska jsem doma uklízela a cela sem se etě učit, ale jaksi nestíhám. Taky jsem se snažila odepsat všem SB, co mi psali na blog, tak snad sem na nikoho nezapomněla. Jinak jsem si všimla, že někteří ani nečtou mý články, pač ve svým předešlým článku jsem psala, aby když navštívíte můj blog a píšete koment, tak aby jste nepsali slovo ,,obíhám''. Je to upe k ničemu, to už rovnou nemusíte nic psát. Mno a v zápětí pod článkem, kde jsem na to upozornovala jsem to našla. Tak já fuckt nwm, co si o tom mám myslet. xD Asi neřešit, mám mnoho jiných starostí.Jinak se omlouvám, že v určitejch slovech, kde má být nad slovem háček, tak tam není, pač se mi nějak potentla klávesnice a já nwm, jak to dát zas do kupy.Ale tak na tom zas tolik nesejde.xD
Tak se mějte hezky, užijte si víkend.
Vaše xPoRcElAiN_dOlLx